ÛÅ

MÜŞTERİ YORUMLARI

EDİZ OPTİK

Olmaz dediğim ve sizin oldurduğunuz küçük bir mağazayı genişletip mükemmel ötesi bir dekor yaptığınız için hem kendi adıma hem gelen ve sizi merak eden müşterilerim adına sonsuz teşekkürler.Güzel zekanıza ve tüm sorumluluğu üzerine alan Azranur Dekor ailesine minnettarım.

SİNAN ARSLAN, NİLÜFER KARTİNG

Nilüfer Karting pisti yönetim ofisimizdeki mobilyalarımızı yaptırırken yaratıcılığınıza güvenmekte pişman etmediğiniz ve zamanında teslim ettiğiniz için Azranur Dekor ve ekibine teşekkürü bir borç biliriz. Saygılarımla…

ÇİĞDEM OPTİK

Mağazımızda yaptığınız dekor ile hem içimizi hemde görselimizi genişlettiniz ve güzelleştirdiniz yapmış olduğunuz tüm emek için Azranur Dekor’a teşekkür ederim.

BİRNUR BAŞER TURGAY

Azranur denince aklıma ilk gelen değişimdir farklı mutfak yatak odası, tv ünitesi, banyo vs. Mobilya işlerinizde güvenle seçebileceğiniz yer Azranur Dekor’dur.Ben 3 katlı binamın bütün işlerini kendileriyle tasarladım ve herşey istediğim gibi oldu. Madden ve manen bizi hiç üzmediler. İhtiyacınız olduğunda kesinlikle doğru adres Azranur Mobilya. Kalitenizin ve başarılarınızın devamını dilerim çalışanlarınıza selamlar.

GİZ OPTİK

Yapmış olduğunuz güzel tasarimlarla dükkanımızı güzelleştirdiğiniz için tüm Azranur Dekor ailesine teşekkür eder var olduğumuz sürece çalışmak üzere.

MESUT LAFÇI, ÖĞRETMEN

Azranur Dekor firmasıyla tesadüfen evime mutfak yaptırmak amacıyla bundan 5 yıl önce tanıştım. Daha sonra kendilerine yatak odası ve çocuk odasi yaptırdım. Müşteri olarak beni memnun eden özellikleri öncelikle verdikleri üretim zamanina uymaları, fiyat politikası yapılan işin kalitesine göre çok ucuz olmamakla birlikte tatmin edici seviyelerde. Son olarak bence en önemli özellikleri müşteri memnuniyeti kavramı gelişmiş bir işyeri yapılan üründe beğenmediğin bir kısım varsa hemen geri alıp istediğiniz yerine gelene kadar üzerinde çalışıyorlar. Azranur Dekor olarak büyüdükçe bu güzel firma özelliklerini kaybetmezseniz, SEVGİLER ve HAYIRLI İŞLER